نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی: کمبود امکانات در بیمارستان رازی چالوس/ بیمارستان رازی 100 تختخوابی شود

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت:باتوجه به توریستی بودن شهرستان چالوس نیاز است تا بیمارستان رازی 100 تختخوابی شود.


نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت:باتوجه به توریستی بودن شهرستان چالوس نیاز است تا بیمارستان رازی 100 تختخوابی شود.

به گزارش مازندران، قاسم احمدی لاشکی در مراسم افتتاح پروژه ساخت و تجهیز مرکز تصویربرداری و طرح ارتقا هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی چالوس،  اظهار کرد: کمیسیون پزشکی در غرب مازندران مستقل شد و امروز غرب استانی ها دیگر مسیر چند صد کیلومتری را طی نمی کنند.

وی افزود: انتظار داریم این هدیه به بخش غرب در بخش مدیریت درمان به شکلی تفویض اختیار شود که  مردم مجبور نشوند به مرکز و شرق بروند؛ با انجام این امور مردم نیز راضی خواهند ماند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح توجیهی و کتابچه تشکیل کمیسیون پزشکی حاضر و نیاز به دستور وزیر کار دارد.

احمد لاشکی در ادامه بیان کرد : مجموعه نوشهر یک شهر توریستی و بزرگ است  و ساعات کاری 8  صبح تا 14 برای درمانگاه های آن زیبنده نیست.

وی افزود: بنابراین قرار شد مجموعه‌ای در پشت بیمارستان نوشهر ساخته و به شبانه روزی تبدیل شود .

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیمارستان تامین اجتماعی چالوس دارای 58 تخت است اماهنوز امکانات این بیمارستان کم است و انتظار داریم تبدیل به مجموعه 100 تختخوابی شود .


تمامی اخبار مازندران را در ( آژانس عکس مازندران ) دنبال کنید.

wad طراحی وب سایت برنامه نویسی و اپلیکیشن