رئیس منطقه پنج بانک شهر خبر داد اجرای طرح خدمات شبانه روزی بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز

رئیس منطقه پنج بانک شهر از اجرای طرح خدمات شبانه روزی بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز در استان های مازندران و گلستان خبر داد.


رئیس منطقه پنج بانک شهر از اجرای طرح خدمات شبانه روزی بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز در استان های مازندران و گلستان خبر داد.

 شهرام عالی‌پور در گفت و گو با مازندران گفت:  طرح خدمات شبانه روزی بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز  استان مازندران و گلستان اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد : بانک شهر با پیروی از وظایف ذاتی و مشتری‌مدار خود و با الهام از تفکرات نوین و جهادگرانه مدیریت کلان و در راستای اقتصاد مقاومتی، برنامه‌های ویژه‌ای را برای سال ۹۷ در دستور کار قرار داست.

رئیس منطقه پنج  بانک شهر افزود: بانک شهر در استان گلستان و مازندران ضمن تلاش بی‌وقفه جهت اجرای  پروژه‌های عمرانی و آبادانی، بدون حتی یک روز تعطیلی و با برنامه‌ریزی مدون و قانونمند و با استفاده از تمام پرسنل،تجهیزات شعب، خدمات متنوع بانکی و نیز پیشخوان‌های شهرنت مستقر در نقاط مختلف استان خدمات‌رسانی را در سال ۹۷ ادامه می‌دهد .

عالی پور با اشاره به اجرای طرح خدمات شبانه روزی بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز  استان گلستان و مازندران تصریح کرد:  این طرح در  در تمام ساعات شبانه روز اجرا و پیشخوان‌های شهرنت مستقر در شهرها، آماده پذیرائی از شهروندان و خیل مسافران نوروزی است.

وی گفت : شعبه شهر ساری: خیابان فرهنگ شعبه، شهر آمل: خیابان امام خمینی،شعبه شهر بابل: خیابان مدرس،شعبه شهر رامسر: خیابان رمک،شعبه شهر گرگان: میدان شهرداری و شعبه شهر گنبد: خیابان طالقانی شرقی شعب کشیک استان گلستان و مازندران در ایام نوروز است.

به گزارش مازندران پیشخوان های شهرنت بانک شهر در ساری بلوار آزادی و پارک ملل،قائم شهر،رامسر شهرداری رامسر،نوشهر،چالوس،نور،محمود آباد،نشتارود،کلارآباد، گنبد بازار روس ها و مینودشت؛ آزادشهر،کردکوی، گرگان هلال احمر، رویان،ایزدشهر،جویبار، هچیرود،مرزن آباد،مرزن آباد سلمانشهر و سی سنگان اماده ارایه خدمات به مردم است.


تمامی اخبار مازندران را در ( آژانس عکس مازندران ) دنبال کنید.

منبع : ایسنا مازندران | 21 اسفند، 1396

wad طراحی وب سایت برنامه نویسی و اپلیکیشن