رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته خبر داد .


رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته خبر داد .

به گزارش مازندران،علیرضا قدمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه در روزهای پایانی هفته جاری در محورهای مواصلاتی استان، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سيکلت از ساعت 12 ظهر چهارشنبه 13 تیرماه تا روز شنبه 16 تیرماه از محورهاي کرج – چالوس، فيروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اضافه کرد: تردد موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک بلامانع خواهد بود.

قدمی با اشاره به محدودیت ترافیک در محور کندوان، گفت: تردد انواع تريلر، کاميون و کاميونت از محور کرج – چالوس ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 15 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يک طرفه خواهد بود.

وی افزود: در محور هراز تردد تمامی تريلرها از این محور ممنوع بوده و تردد تمامی کاميون ها و کاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا ساعت 24 چهارشنبه 13 تیرماه و همچنين از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهاي پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.


تمامی اخبار مازندران را در ( آژانس عکس مازندران ) دنبال کنید.

wad طراحی وب سایت برنامه نویسی و اپلیکیشن