بارش‌های پراکنده در راه مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم از امشب تا روز چهارشنبه شاهد بارش‌های پراکنده همراه با وزش باد در مازندران باشیم.


احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اظهار کرد: بیشینه دمای هوای امروز مربوط به پل‌سفید با 19 درجه سانتی‌گراد بالای صفر و صبح امروز نیز کمینه دما مربوط به بلده با 4 درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده است.
 
وی افزود: دمای هوای ساری امروز بین حداقل 6 و حداکثر 12 درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده که نسبت به روز گذشته 10 درجه کاهش پیدا کرده است.
 
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: با توجه به تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از بعد از ظهر روز سه‌شنبه با شمالی شدن جریانات شرایط برای ابرناکی مهیا شده و در حال حاضر آسمان به‌صورت نیمه ابری تا ابری است.
 
اسدی اضافه کرد: انتظار داریم از امشب تا روز چهارشنبه شاهد بارش‌های پراکنده همراه با وزش باد در مازندران باشیم.
 
وی با بیان اینکه روزهای پنج‌شنبه تا روز جمعه از ناپایداری هوا کاسته و مجدداً اواخر روز جمعه تا شنبه شرایط برای بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران مهیا می‌شود که مقدار بارش‌ها قابل ملاحظه نخواهد بود.
 
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه از لحاظ دمایی انتظار داریم برای روزهای آینده، افزایش دمای هوا مانند روزهای گذشته به حالت نرمال و طبیعی برگردد، گفت: دریای مازندران برای روزهای جاری به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

تمامی اخبار مازندران را در ( آژانس عکس مازندران ) دنبال کنید.

wad طراحی وب سایت برنامه نویسی و اپلیکیشن