برد عمران ساری مقابل شهرداری اراک

تیم والیبال عمران شهرداری ساری در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مقابل شهرداری اراک به 3 امتیاز با ارزش دست یافت.


 بلاغ، از هفته هفدهم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور (جام شهدای منا) امشب تیم عمران شهرداری ساری در برابر تیم همتای خود شهرداری اراک سه بر یک پیروز شد و به سه امتیاز ارزشمند این دیدار دست یافت.
 
این بازی که از ساعت 16 در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر مشتاق ساروی در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد، دو ساعت و 18 دقیقه کشید که سرانجام این بازیکنان تیم میزبان عمران شهرداری ساری بودند که در مقابل مهمان خود شهرداری اراک سه بر یک پیروز شدند.
 
شاگردان علی نقدی در تیم شهرداری اراک بازی را خوب شروع کردند و موفق شدند در گیم نخست میزبان خود عمران شهرداری ساری را 26 بر 24 شکست دهند.
 
اما شاگردان بهزاد محمودی که برای بقا در میانه‌های جدول و حضور در جدول پلی‌اف چاره‌ای جزء برد نداشتند و موفق شدند در سه گیم متوالی مهمان خود شهرداری اراک را به ترتیب با نتایج 32 بر30، 25 بر20 و 25 بر 23 شکست دهند و هر سه امتیاز خانگی این دیدار را بر اندوخته خود اضافه کنند.
 
تیم عمران شهرداری ساری با این برد صاحب 23 امتیاز شد و همچنان در رده ششم جدول و شهرداری اراک با 15 امتیاز در بین 12 تیم یازدهم است.
 
حاشیه‌ها:
 
حدود 2 هزار تماشاگر در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری حضور داشتند و تیم شهرشان را تشویق کردند.
 
حسین امیری، میلوش، ادریس دانشور، سیمو و علیرضا جلوه از بازیکنان تأثیرگذار عمران شهرداری ساری در این دیدار بودند.
 
علیرضا نادی، وحید سیدعباسی، سجاد طاهر وردی و وینلین نیز از بازیکنان مؤثر تیم شهرداری اراک بودند.
 
وحید سیدعباسی به خاطر اعتراض به داور از محمد شاهمیری کارت زرد دریافت کرد.
 
سر داور این بازی محمد شاهمیری داور بین‌المللی کشورمان و داور دوم نیز داوود نافعی بود.
 
خلیل یگانه‌مجد ناظر فدراسیون و احمد بندری نیز ناظر داوری این دیدار بودند.
 
در ست دوم این بازی امتیازات تا 32 طول کشید که در نهایت با برتری عمران شهرداری ساری پایان یافت.
 
این بازی از شبکه استانی تبرستان از ساعت 16 پخش زنده شد و ساعت 18:18 پایان پذیرفت.
 
بهزاد محمودی سرمربی تیم عمران شهرداری ساری با تشکر از تماشاگران ساروی جهت تشویق تیم محبوب شهرشان، گفت: بازی‌های لیگ به اوج هیجان خود رسید اما بازیکنانم به مشکلات مالی انگیزه و روحیه لازم دور رفت را ندارند.
 
علی نقدی سرمربی تیم شهرداری اراک تماشاگران ساروی عامل پیروزی تیم میزبان در این دیدار عنوان کرد و افزود: تمام سعی و تلاش ما بقاء و حفظ تیم شهرداری اراک در لیگ برتر است.
 
تیم عمران شهرداری ساری در بازی رفت سه بر صفر و در بازی برگشت نیز سه بر یک پیروز شد و موفق به کسب هر 6 امتیاز از نماینده اراک شد.
 
در پایان این دیدار بازیکنان عمران شهرداری ساری پس از برتری مقابل حریف به همراه برخی تماشاگران جشن و خوشحالی برپا کردند.

تمامی اخبار مازندران را در ( آژانس عکس مازندران ) دنبال کنید.

wad طراحی وب سایت برنامه نویسی و اپلیکیشن